impressum

Botues: Buletini Ekonomik SH.P.K.

Kryeredaktor: Agon Sinanaj

Redaktore: Mirjeta Shabani

Marketing: Fatmir Sinanaj

Email-i i redaksisë: info@buletiniekonomik.com

Adresa: Rr. Sejdi Kryeziu 30-1, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: +383 49 49 11 55

Nëse keni pyetje apo sugjerime, mund të na kontaktoni përmes postës elektronike info@buletiniekonomik.com, dhe stafi ynë do t’ju kontaktojë prapa.

Nëse dëshironi të reklamoni në faqen tonë atëherë na kontaktoni përmes postës elektronike marketing@buletiniekonomik.com.

infot kontaktuese

Buletini Ekonomik
Rr. Sejdi Kryeziu 30-1, 10000 Prishtinë, Kosovë

Email: info@buletiniekonomik.com

rreth nesh

Buletini Ekonomik ofron analiza, hulumtime, raporte e lajme për situatën ekonomike në vend.

na përcjellni

44,340FansaPëlqeje
245NdjekësNdjek
0AbonentëAbonohu