Kontakti

Nëse keni pyetje apo sugjerime, mund të na kontaktoni përmes postës elektronike info@buletiniekonomik.com, dhe stafi ynë do t'ju kontaktojë prapa.

Nëse dëshironi të kontribuoni, përdorni formularin më poshtë ose adresën e emailit për të na kontaktuar. Disponueshmëria e redaktorëve tanë është e kufizuar në fundjavë, megjithatë, ne do të mundohemi t'ju përgjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

infot kontaktuese

Buletini Ekonomik
Rr. Sejdi Kryeziu 30-1, 10000 Prishtinë, Kosovë

Email: info@buletiniekonomik.com

rreth nesh

Buletini Ekonomik është një burim i vlefshëm informacioni për ekonomistët, ndërmarrësit, politikanët, dhe studentët e interesuar në situatën ekonomike në vend. Buletini ofron lajme, raporte dhe analiza ekonomike për Kosovën dhe Shqipërinë.

na përcjellni

44,340FansaPëlqeje
245NdjekësNdjek
0AbonentëAbonohu