Vizita e Kurtit dhe pritja nga Rama në Tiranë, nëpërmjet fotografive

Kryeministri i ri i Kosovës Albin Kurti viziton Tiranën këtë të martë për herë të parë në postin që mban.

Kurti u prit në Kryeministri nga shefi i ekzekutivit Edi Rama me të cilin shtrëngoi duart.

Pas takimit në kryeministri dy homologët do të mbajnë një konferencë të përbashkët për shtyp. Ja takimi i tyre dhe pritja përmes fotove

Reklama e sponzorizuar