Home Tags Furra buke

Tag: furra buke

Shumë furra buke në Austri, në prag të mbylljes, çmimet e...

0
Furra austriake kanë ndjerë presion në rritje ndërsa çmimet e gazit dhe energjisë elektrike rriten, njoftoi transmetuesi ORF, duke cituar përfaqësuesin tregtar Josef Schrott,...