Home Tags Aplikim

Tag: aplikim

Hapet aplikimi për subvencione për fermerët e qumështit

0
Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZHR) ka njoftuar se ka hapur nga sot periudhën e aplikimit për pagesa direkte/subvencione për fermerët që...

Hapet thirrja për aplikim për punë praktike në Agjencinë e Statistikave...

0
Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar se ka hapur thirrjen për aplikim në programin “Praktikë në Punë” për 136 të rinjë. Këta të...

Vetëm edhe sot afat për punëtorët e sektorit privat që të...

0
Punëtorët e sektorit privat kanë afat vetëm edhe sot për të aplikuar për shtesat prej 100 euro. Shtesat s’iu kanë dalë ende as atyre...

Aplikimi për shtesën prej 100 eurosh për studentët, Zëdhënësi i Qeverisë...

0
Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu bën të ditur se ditëve në vijim do të dalin me njoftim për procesin e aplikimit për...

Qeveria thotë se nuk e ka gati platformën e aplikimit për...

0
Qeveria e Kosovës në mbledhjen e fundit ka marr vendim që për muajin prill, pensionistëve, punëtorëve të sektorit privat e publik dhe studentëve do...

Sot pritet të hapet aplikimi për 100 eurot për punëtorët e...

0
Raportohet se gjatë ditës së sotme do të hapet aplikimi për 100 eurot e ndara nga Qeveria e Kosovës për sektorin privat dhe studentët. Në...