Home Tags Derivate

Tag: derivate

Këto janë çmimet e derivateve për sot

0
Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka filluar sërish me publikimin e çmimeve maksimale të lejuara për derivate. Sipas çmimores, sot 1 litër...

DOKUMENT: Vendoset “tavani” për derivatet, me këtë çmim do të shitet...

0
Tavani për çmimin e derivateve është vendosur përsëri nga Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë. Këtë vendim e ka siguruar Demokracia.com. Vendimi mbetet në...

Këto janë çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

0
Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, respektivisht Departamenti për Rregullimin e Tregut të Naftës, ka publikuar çmimet e produkteve të naftës për 24 orët...

​Çmimi i naftës shënon rekord të ri prej 1.90 eurove për...

0
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka njoftuar se sot do të dorëzojnë në Kuvend kërkesën për debat parlamentar dhe rezolutën për...

Vazhdon rritja e çmimit të derivateve në Kosovë, ja sa janë...

0
Në Kosovë po vazhdon rritja e çmimit të derivateve, raporton Gazeta Blic. Sot çmimi i naftës është 1.88 cent. Gazeta Blic ka siguruar fotografi të disa prej...

Kosova me çmimeve të derivateve si Gjermania

0
Paga minimale në Kosovë është 170 euro, kurse paga minimale në Gjermani është 1.621 euro. Në anën tjetër, çmimet e derivateve në një pikë...

Shqipëria e Kosova me çmimet më të larta të derivateve në...

0
Çmimet e naftës kanë pësuar rritje të jashtëzakonshme në disa vende të Evropës, pas sanksioneve të Perëndimit karshi Rusisë për shkak të pushtimit të...

Çka po ndodh me çmimin e derivateve? Brenda javës benzina shtrenjtohet...

0
Një javë më parë, kreu i Shoqatës së Naftëtarëve të Kosovës, Fadil Berjani në një deklarim për media paralajmëroi edhe një valë të re...

Abdixhiku kërkon të reduktohet akciza në derivate dhe TVSH-ja në produkte...

0
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumur Abdixhiku, i ka bërë thirrje Qeverisë që të reduktohet akciza në derivate dhe TVSH-ja në naftë dhe...

Vazhdon shtrenjtimi i derivateve, pavarësisht se u paralajmërua se do të...

0
Një ditë më parë, çmimi për një litër naftë ishte 1.55 euro, ndërsa aktualisht çmimi i naftës për litër është 1.59, e në disa...